wedding
just photos

wasz wyjątkowy dzień

Posiadam wieloletnie doświadczenie i pasję do tworzenia pięknych zdjęć, które uchwycą najważniejsze chwile z Waszego wyjątkowego dnia.

Mój styl fotografii opiera się na połączeniu reportażu i portretu, dzięki czemu uzyskuję naturalne i pełne emocji zdjęcia. Staram się, aby moje zdjęcia oddawały prawdziwą atmosferę i historię Waszego ślubu.

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa, który będzie w stanie uwiecznić najważniejsze chwile z Waszego dnia, to zapraszam do skontaktowania się ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaplanuje spotkanie, aby lepiej poznać Wasze oczekiwania.

Przygotowania

Portfolio

ceremonia zaślubin

Sala

Sesja plenerowa

Jeśli planujecie swój wymarzony ślub, warto rozważyć wykonanie zdjęć plenerowych także po weselu. Podczas zabawy mamy tylko krótką chwilę na Waszą wspólną sesję, dlatego warto wybrać się w innym dniu na sesję plenerową. która będzie pięknym uzupełnieniem wspomnień. Będziecie mogli ponownie odczuć emocje towarzyszące Wam w dniu ślubu.

Moje usługi ślubne oferują profesjonalne sesje plenerowe w pięknych, romantycznych miejscach. Zadbam o to, by każde zdjęcie było perfekcyjne pod względem technicznym i artystycznym. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu, zdjęcia będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki temu będziecie mogli wrócić do tych wspomnień w każdej chwili i przeżywać je na nowo.

Ze mną Wasze wspomnienia zostaną na zawsze w pięknej formie.

Galeria

AM Just photosProfesjonalne usługi fotograficzne

Copyright © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.